Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

CENNIK - NASZA OFERTA - CENY
Zamówienie projektu: tel. 604 578 366 | projekty@artehaus.pl


Cena projektu zależy od wielkości powierzchni jaką mamy zaprojektować i podana jest w formie stawki za 1m2:

Dla projektu powyżej 100m2 stawka wynosi 50zł za m2

Dla projektu od 80 do 100m2 stawka wynosi 55zł za m2

Dla projektu od 70 do 80m2 stawka wynosi 60zł za m2

Dla projektu od 60 do 70m2 stawka wynosi 65zł za m2

Dla projektu od 50 do 60m2 stawka wynosi 70zł za m2

Dla projektu od 40 do 50m2 stawka wynosi 75zł za m2

Dla projektu od 30 do 40m2 stawka wynosi 80zł za m2

Dla projektu od 20 do 30m2 stawka wynosi 85zł za m2

Dla projektu poniżej 20m2 stawka wynosi 90zł za m2

Minimalne zamówienie to 10m2.


Co zawarte jest w cenie:

- projekt w 5 różnych wersjach! (u konkurencji zazwyczaj 1 lub 2 wersje)

- aż 5 bezpłatnych poprawek! (u konkurencji zazwyczaj 1 lub 2 poprawki)

- minimum 30 wizualizacji 3D w formie zdjęć wysokiej jakości! (u konkurencji zazwyczaj tylko kilka)

- specyfikacja materiałowa i wyposażenia

- rzut z góry z wymiarami

- animacja 3D wnętrz 360 stopni

- doradztwo i konsultacje wykonawcze (np. porada jak wykonać sufit podwieszany z projektu)

- szybka realizacja projektu (tylko kilka dni na pierwsze projekty)

- płatność w 2 lub 3 ratach płatnych według postępów prac


Przykłady projektów:

Projekt mieszkania 55m2 to koszt 55m2 x 70zł za m2 = 3850zł

Projekt pokoju 10m2 to koszt 10m2 x 90zł za m2 = 900zł

Projekt domu 110m2 to koszt 110m2 x 50zł za m2 = 5500zł

Projekt kilku pomieszczeń o powierzchni łącznej 33m2 to koszt 33m2 x 80zł za m2 = 2640zł

Projekt salonu z kuchnią 17m2 to koszt 17m2 x 90zł za m2= 1530zł

Jeśli zamówienie jest mniejsze niż 10m2 np. projektuejmy samą łazienkę 7m2 to liczymy ją jako 10m2 (minimalne zamówienie).


Możliwe za dodatkową dopłatą:

- projekt elektryki

- projekt wod-kan

- wymiarowania mebli na wymiar

- obliczenia ilości materiałów


Jak zamówić projekt:

Wystarczy przesłać na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl wiadomość, że są Państwo zainteresowani projektem lub kontakt telefoniczny pod nr. tel. 604 578 366. Wyjaśnimy co jest potrzebne i jak będzie przebiegać projektowanie.


Nasza firma zajmuję się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz w 3D. Niskie ceny i szybkie terminy realizacji projektów. Cennik architekt wnętrz za m2.

Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Budujesz czy remontujesz dom? Z pewnością spotkałeś się lub spotkasz się z dylematem czy zatrudniać architekta wnętrz. Pierwsze co przychodzi na myśl to koszty – ile kosztują usługi projektowania wnętrz? I czy warto wydać na to pieniądze?

Nie ma tutaj jednoznacznych cen, gdyż są to bardzo zróżnicowane usługi, zależne od szeregu czynników. Podobnie jak z cenami samochodów – ile kosztuje samochód? Może kosztować kilka tysięcy jak i kilkaset tysięcy, więc to żadna odpowiedź. Trudno nawet określić ceny maksymalne czy minimalne za projekt. Przede wszystkim zależy co będzie projektowane, w jakim zakresie i o jakiej powierzchni. Koszt projektu oblicza się mnożąc powierzchnie do zaprojektowania (m2) razy stawkę za m2 projektu.

W uproszeniu można przyjąć, że czym mniejsze będzie zamówienie (np. sam projekt łazienki 4m2) tym cena w przeliczeniu na m2 będzie wyższa. Ale czym mniej metrów do zaprojektowania tym ogólna kwota za projekt będzie mniejsza niż dla dużej powierzchni. Jest to logiczne, jeśli przyjrzymy się ile czasu pracy i zaangażowania projektanta wnętrz należy poświęcić przy projektowaniu wspomnianej małej łazienki o pow. 4m2 a prostego korytarza o powierzchni nawet kilkukrotnie większej – np. 16m2. Mimo, że powierzchnia jest zdecydowanie różna to wkład projektanta będzie mniej więcej taki sam, a w wielu przypadkach nawet większy w przypadku malutkiej łazienki w porównaniu do korytarza.

Nawet niewielka pomoc dobrego projektanta sprawi, że uniknie się kosztownych błędów i wpadek. Architekt wnętrz podpowie jak niewielkim nakładem uzyskać efekt przyjaznego, nowoczesnego i ciepłego wnętrza. Źle dobrane materiały nie tylko wpływają na estetykę wnętrza, ale także na komfort ich użytkowania. Przykładowo niewłaściwie wyprowadzone gniazdka przyczynią się do utraty funkcjonalności pomieszczenia. Przykładowo w łazience, gdzie ryzyko porażenia jest wysokie, będziemy walczyć z przewodem zasilającym, aby móc wygodnie i bezpiecznie korzystać z suszarki przy lustrze.

Atrakcyjny wygląd pomieszczenia wpływa na wysoki komfort użytkowników pomieszczenia. W pomieszczeniu ciepłym, ergonomicznym i funkcjonalnym po prostu chce się przebywać. Czy warto więc ryzykować i oszczędzać na architekcie wnętrz? Odpowiedź nasuwa się sama. Przy analizie kosztów projektanta wnętrz uwzględnijmy procentowo koszt projektu z kosztem wykończenia z robocizną. Mianowicie koszt projektu stanowi ułamkowe części kosztów całej inwestycji. W dużym uproszczeniu, za same płytki bez ich położenia zapłacimy w wielu przypadkach więcej niż za projekt. Nawet gdy wybierzemy tanie płytki to z uwzględnieniem kosztów taniej ekipy wykończeniowej może okazać się, że będzie to i tak więcej niż za projekt łazienki. Czy warto więc ryzykować i oszczędzać na projekcie?

U nas znajdą Państwo promocyjną ofertę na projekt online pokoju, mieszkania czy domu. Cena usług projektowania oraz architekci wnętrz za metr.

Poza ceną samego projektu, zarówno czy będzie to projekt łazienki, kuchni czy całego mieszkania bardzo ważne jest dopasowanie budżetu Klienta zastosowanych w projekcie materiałów. Projekt który nie jest realny do wykonania, choćby z powodów nierealistycznego budżetu, jest projektem straconym. Projekty dzielą się również na sam zakres projektu co znacząco wpływa na cenę. Czym większy zakres tym wyższa cena, co spowodowane jest większą ilością pracy i wkładu architekta w realizację projektu. Projekty kompleksowe z nadzorem autorskim i ustaleniem kosztorysu a także pilnowaniem budżetu Klienta to projekty najpełniejsze i najdroższe.

Cena projektu wnętrz jest jednym z głównych kryteriów wyboru projektanta czy architekta wnętrz. U nas znajdą Państwo naprawdę niską cenę za m2 projektu dowolnego pomieszczenia, domu lub mieszkania. Ceny projektowania wnętrz są bardzo zróżnicowane, ale u Nas mogą mieć Państwo pewność, że nie przepłacą Państwa za projekt, gdyż projektujemy już od 29zł za metr kwadratowy. Jeśli porównają Państwo nasze ceny za projekt z innymi studiami architektury wnętrz śmiało stwierdzą Państwo, że u nas jest tanio. Niską cenę za projekt uzyskujemy dzięki tymu, że projektujemy na odległość. Nie mamy wielu ubocznych kosztów projektu związanych z dojazdami i prowadzeniem biura, które są przerzucane na klienta poprzez wyższą cenę za architekta wnętrz. Bogate doświadczenie zdobyte przez wiele lat projektowania i analizowania architektury wnętrz zapewnia Państwu wysoki standard usług projektowych. Dzięki temu na codzień zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz domów i mieszkań w atrakcyjnych niskich cenach z pełnym zadowolniem naszych Klientów. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne zwłaszcza w porównaniu z cennikiem achitektów wnętrz z miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznać, Gdańsk.

Tanie projektowanie wnętrz jest możliwe, jeśli akceptujemy zdalnie projektowanie wnętrz online. W świecie nowoczesnych technologii i internetu łatwość projektowania na odległość stała się realna. Należy pamiętać, że cena projektu wnętrz zawsze zależy od zakresu prac jaką architekt, projektant ma wykonać. Czym większy zakres usług projektowych i zaangażowanie osoby projektującej np. projekt elektryki, hydrauliki, wymiarowania wykonawcze mebli na wymiar, tym koszt samego projektu będzie większy. Standardowa cena za projekt zaczyna się już od 29zł/m2. Zwiększając zakres usług należy liczyc się z tym, że cena osiągnie pułap 40 - 50zł za m2. Czy projektowanie wnętrz może być tanie? Oczywiście, że tak. U nas w ArteHAUS znajdą Państwo przystępne ceny zarówno na projekt kuchni, aranżacje łazienek jak i projektowanie całych domów i mieszkań. Na tej stronie poznacie Państwo odpowiedź na zapytanie projektant wnętrz cena, zarówno architekt wnętrz Katowice, Kraków, Warszawa, jak i pozostałe miejscowości - Poznań, Wrocław. ArteHAUS zaprasza do wspólnego projektowania. Jesteśmy zarejestrowanym biurem projektowym - działamy legalnie. Wygląd Twojego nowoczesnego miejsca do życia stanowi kluczową wizytówkę dla każdej osoby, która się w nim znajduje - warto o nią zadbać z nami. Prawidłowa estetyka ma związek z gustem każdej osoby indywidualnie. Naszym zadaniem jest profesjonalne zadbanie i pogodzenie obu tych wartości równocześnie.

Projektant wnętrz online.
Pracujemy zdalnie (online) na terenie całego kraju - nie znamy granic i ograniczeń | zaprszamy do zamówienia projektu na próbę i bezpłatnej wyceny naszych usług | Cennik projektant Łódź, Lublin, Rzeszów | Zamów tutaj z ArteHAUS już dziś! | Ankiety