Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

CO ZAWIERA I PRZEDSTAWIA PROJEKT:


Nasze projekty przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni.

 

Możliwe jest przygotowanie kilku wariantów rozmieszczenia (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnkiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą lub ze stołem). Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili) + animacja 3D po akceptacji wyglądu pomieszczeń. Poprawki są bezpłatne. Gdy po 2 tygodniach od ostatnich poprawek nie prześlą Państwo nowych zmian projekt uważa się za zaakceptwany i zamknięty, a poprawki np. miesiąc po tym terminie są możliwe tylko za dodatkową opłatą.

 

W cenie nie są zawarte projekty z wymiarami, projekty techniczne, projekty dla wykonawców, projekty branżowe (murarskie, elektryczne, stolarskie itd.), specyfikacje i obliczenia ilości użytych materiałów. Usługi te są oferowane za dodatkową dopłatą. Cennik dostępnych usług dodatkowych znajduje się TUTAJ.

 

Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza wraz z poprawkami, które będą na bieżąco realizowane oraz animacją 3D. Wszystkie opcje związane wymiarowaniem, elektryką, z liczeniem materiałów są dodatkowo płatne według cennika usług dodatkowych.

Projektanci wnętrz ArteHAUS specjalizują się w projektowaniu i aranżacji wnętrz kuchni, salonów i łazienek. Nasze biuro projektowe zajmuję się także projekty i aranżacje domów, mieszkań. Tanie projekty wnętrz są naszym atutem. Projektowanie łazienek stanowi podstawowy element naszej ofert. Nasze projekty można nabyć na allegro. Aranżacja kuchni oraz projekt mebli to także nasza działalność. Korzystamy z programów do projektowania renomowanych firm. Zajmujemy się projektowaniem elewacji i wizualizacją. Działamy na terenie Katowice, projekty wnętrz Warszawa, aranżacje Kraków. Nasza oferta to również projektowanie wnętrz domu. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na kuchnię to zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem kuchni i mebli kuchennych. W naszych galeriach znajdą Państwo nowoczesne projekty łazienek oraz kuchni. Jak również projektanci nowoczesne wnętrza to nasze atuty.