Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

CENNIK 2024 - Ile kosztuje projekt wnętrz domu lub mieszkania?

Zamów projekt: tel. 604 578 366 | projekty@artehaus.pl

Projektujemy na terenie całej Polski


Cena projektu zależy od wielkości powierzchni jaką mamy zaprojektować i podana jest w formie stawki za 1m2:

Dla projektu większego niż 100m2 stawka wynosi 60zł za m2

Dla projektu o powierzchni od 70 do 100m2 stawka wynosi 70zł za m2

Dla projektu o powierzchni od 40 do 70m2 stawka wynosi 80zł za m2

Dla projektu mniejszego niż 40m2 stawka wynosi 90zł za m2

Minimalne zamówienie to 10m2.


Co zawarte jest w cenie:

- projekt z wizualizacją 3D w minimum 5 różnych wersjach! (u konkurencji zazwyczaj tylko 1 lub 2 wersje)

- przedstawimy na wizualizacjach różne warianty układu funkcjonalnego, wykończenia oraz kolorystyki wnętrz

- aż 5 bezpłatnych zmian i poprawek! (u konkurencji zazwyczaj tylko 1 lub 2 poprawki)

- omówienie wytycznych do projektu, potrzeb, kolorystyki oraz stylu z Inwestorem

- minimum 50 wizualizacji 3D w formie zdjęć wysokiej jakości! (u konkurencji zazwyczaj tylko kilka)

- lista użytych materiałów oraz mebli, oświetlenia, sanitariatów i wyposażenia wraz z linkami

- rzuty na każdą ścianę z różnych perspektyw oraz rzut z góry

- ruchoma obracana animacja 3D wnętrz 360 stopni

- doradztwo i konsultacje wykonawcze (np. porada jak wykonać sufit podwieszany z projektu)

- gwarantowana szybka realizacja projektu (tylko kilka dni oczekiwania na pierwsze projekty)

- płatność w 2 lub 3 ratach płatnych według postępów prac

- umowa na projekt, faktura, rachunek


Istnieje możliwość zamówienia projektu "na próbę" jednego pomieszczenia


Przykładowe projekty wraz z cenami:

Projekt mieszkania 40m2 to koszt 40m2 x 80zł za m2 = 3200zł

Projekt kuchni lub łazienki lub sypialni 10m2 to koszt 10m2 x 90zł za m2 = 900zł

Projekt mieszkania 70m2 to koszt 70m2 x 70zł za m2 = 4900zł

Projekt wnętrz domu 105m2 to koszt 105m2 x 60zł za m2 = 6300zł

Projekt kilku pomieszczeń o powierzchni łącznej 30m2 to koszt 30m2 x 90zł za m2 = 2700zł

Projekt pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17m2 to koszt 17m2 x 90zł za m2= 1530zł


Opcje możliwe za dodatkową dopłatą:

- projekt instalacji elektrycznej +10zł/m2

- projekt instalacji wod-kan +5zł/m2

- wymiarowania mebli na wymiar (200zł za kuchnię / 100zł za szafę)

- obliczenia ilości materiałów (200zł za łazienkę / 100zł za inne pomieszczenie)

- wymiarowanie sufitów podwieszanych (100zł za pomieszczenie)


Jak zamówić projekt:

Wystarczy przesłać na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl wiadomość, że są Państwo zainteresowani projektem lub kontakt telefoniczny pod nr. tel. 604 578 366. Wyjaśnimy co jest potrzebne i jak będzie przebiegać projektowanie.


Projekty pojedynczych pomieszczeń:

Cena za projekt kuchni - 900zł

Cena za projekt łazienki - 900zł

Cena za projekt sypialni - 900zł

Cena za projekt pokoju dziecięcego - 900zł

Cena za projekt mebli kuchennych - 900zł

Cena za projekt pokoju - 900zł

Cena za projekt biura - 900zł


Na tej stronie znajdą Państwo ceny i koszty za usługi projektowania wnętrz mieszkania oraz domu. Studio ArteHAUS zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz przy użyciu wizualizacji 3D zarówno na odległość jak i lokalnie na miejscu u Klienta. Niskie ceny i szybkie terminy realizacji projektów. Cennik architekt wnętrz za m2.

Projektowanie wnętrz jest niezwykle ekscytującym procesem, który pozwala przekształcić przestrzeń w harmonijne i funkcjonalne otoczenie przy pomocy wizualizacji 3D. Należy zaznaczyć, że przed rozpoczęciem projektu współpracy z architektem wnętrz ważne jest zrozumienie kosztów związanych z wykonaniem projektu. Koszt za projekt może być przedstawiony w formie stawki za m2 albo za całe pomieszczenie. Cena za projekt wnętrz może różnić się w zależności od wielu czynników. Kupujesz lub remontujesz mieszkanie? Budujesz czy remontujesz dom? Z pewnością spotkałeś się lub spotkasz się z dylematem czy zatrudniać architekta wnętrz. Pierwsze co przychodzi na myśl to koszty – ile kosztują usługi projektowania wnętrz? I czy warto wydać na to pieniądze? Ile kosztuje projekt salonu? Przykładowo cena za projekt salonu wynosi najczęściej około 1000zł. W przypadku większych salonów, a także tych z aneksem kuchennym koszt za projekt wnętrz może wzrosnąć do 2000zł.

Nie ma tutaj jednoznacznych stałych cen usług architekta wnętrz, gdyż są to bardzo zróżnicowane usługi, zależne od szeregu czynników. Podobnie jak z cenami samochodów – pytanie ile kosztuje samochód? Może kosztować kilka tysięcy jak i kilkaset tysięcy, więc to żadna odpowiedź. Trudno nawet określić ceny maksymalne czy minimalne za projekt łazienki, kuchni czy salonu. Przede wszystkim zależy co będzie projektowane, w jakim zakresie i o jakiej powierzchni. Koszt projektu oblicza się mnożąc powierzchnie do zaprojektowania (m2) razy stawkę za m2 projektu. Warto porozmawiać z kilkoma projektantami, przedyskutować swoje oczekiwania i otrzymać indywidualne wyceny. Małe powierzchnie do projektowania przysparzają problemów z możliwością aranżacji przestrzeni, dlatego projekt małego mieszkania będzie droższy w przeliczeniu na stawkę za metr kwadratowy w porównaniu do dużego domu. Również lokalizacja nieruchomości ma wpływ na cenę projektu - cennik usług projektowania wnętrz w Krakowie czy Warszawie z pewnością będzie nieporównywalny z mniejszymi miejscowościami.

Ile kosztuje projekt wnętrz mieszkania 40 - 50m2? Stawka za taki projekt nie powinna przekraczać 80zł za m2. W uproszeniu można przyjąć, że czym mniejsze będzie zamówienie (np. sam projekt łazienki 4m2) tym cena w przeliczeniu na m2 będzie wyższa. Ale czym mniej metrów do zaprojektowania tym ogólna kwota za projekt będzie mniejsza niż dla dużej powierzchni. Koszt projektu mieszkania 60, 70m2 będzie oscylować w okolicy 60zł za m2. Na stawkę wpływ ma zakres w jakim ma zostać zrealizowany projekt oraz budżet Klienta. Jest to logiczne, jeśli przyjrzymy się ile czasu pracy i zaangażowania projektanta wnętrz należy poświęcić przy projektowaniu wspomnianej małej łazienki o pow. 4m2 a prostego korytarza o powierzchni nawet kilkukrotnie większej – np. 16m2. Mimo, że powierzchnia jest zdecydowanie różna to wkład projektanta będzie mniej więcej taki sam, a w wielu przypadkach nawet większy w przypadku malutkiej łazienki w porównaniu do korytarza.

Projektant wnętrz | Częstochowa | Elbląg | Koszalin | Toruń | Radom | Białystok | Cennik | Poznań | Kielce | Gorzów | Gdańsk | Cena

Nawet niewielka pomoc dobrego projektanta sprawi, że uniknie się kosztownych błędów i wpadek. Architekt wnętrz podpowie jak niewielkim nakładem uzyskać efekt przyjaznego, nowoczesnego i ciepłego wnętrza. Źle dobrane materiały nie tylko wpływają na estetykę wnętrza, ale także na komfort ich użytkowania. Przykładowo niewłaściwie wyprowadzone gniazdka przyczynią się do utraty funkcjonalności pomieszczenia. Przykładowo w łazience, gdzie ryzyko porażenia jest wysokie, będziemy walczyć z przewodem zasilającym, aby móc wygodnie i bezpiecznie korzystać z suszarki przy lustrze. Doświadczeni projektanci mogą mieć wyższe stawki za projekt, ale często ich umiejętności i wiedza przynoszą doskonałe rezultaty, które warto opłacić.

Atrakcyjny wygląd pomieszczenia wpływa na wysoki komfort użytkowników pomieszczenia. W pomieszczeniu ciepłym, ergonomicznym i funkcjonalnym po prostu chce się przebywać. Czy warto więc ryzykować i oszczędzać na architekcie wnętrz? Odpowiedź nasuwa się sama. Przy analizie kosztów projektanta wnętrz uwzględnijmy procentowo koszt projektu z kosztem wykończenia z robocizną. Mianowicie koszt projektu stanowi ułamkowe części kosztów całej inwestycji. W dużym uproszczeniu, za same płytki bez ich położenia zapłacimy w wielu przypadkach więcej niż za projekt. Nawet gdy wybierzemy tanie płytki to z uwzględnieniem kosztów taniej ekipy wykończeniowej może okazać się, że będzie to i tak więcej niż za projekt łazienki. Czy warto więc ryzykować i oszczędzać na projekcie? Pełny koszt projektu kuchni i mebli kuchennych jest mniejszy niż 1000zł. Natomiast meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Lepiej powierzyć projektowanie osobie z bogatym doświadczeniem. W ArteHAUS projektujemy meble kuchenne od 13 lat.

U nas znajdą Państwo promocyjną ofertę na projekt online pokoju, mieszkania czy domu. Cena usług projektowania oraz architekci wnętrz za metr.

Projektowanie wnętrz | Kraków | Białystok | Warszawa | Wrocław | Łódź | Cena | Koszty za projekt | Lublin | Zamość | Zielona Góra |

Poza ceną samego projektu, zarówno czy będzie to projekt łazienki, kuchni czy całego mieszkania bardzo ważne jest dopasowanie budżetu Klienta zastosowanych w projekcie materiałów. Projekt który nie jest realny do wykonania, choćby z powodów nierealistycznego budżetu, jest projektem straconym. Projekty dzielą się również na sam zakres projektu co znacząco wpływa na cenę. Czym większy zakres tym wyższa cena, co spowodowane jest większą ilością pracy i wkładu architekta w realizację projektu. Projekty kompleksowe z nadzorem autorskim i ustaleniem kosztorysu a także pilnowaniem budżetu Klienta to projekty najpełniejsze i najdroższe. Zatrudnienie odpowiedniego projektanta wnętrz to kluczowy krok w procesie projektowania.

Cena projektu wnętrz jest jednym z głównych kryteriów wyboru projektanta czy architekta wnętrz. U nas znajdą Państwo naprawdę niską cenę za m2 projektu dowolnego pomieszczenia, domu lub mieszkania. Ceny projektowania wnętrz są bardzo zróżnicowane, ale u Nas mogą mieć Państwo pewność, że nie przepłacą Państwa za projekt, gdyż projektujemy już od 49zł za metr kwadratowy. Jeśli porównają Państwo nasze ceny za projekt z innymi studiami architektury wnętrz śmiało stwierdzą Państwo, że u nas jest tanio. Niską cenę za projekt uzyskujemy dzięki temu, że projektujemy na odległość. Nie mamy wielu ubocznych kosztów projektu związanych z dojazdami i prowadzeniem biura, które są przerzucane na klienta poprzez wyższą cenę za architekta wnętrz. Bogate doświadczenie zdobyte przez wiele lat projektowania i analizowania architektury wnętrz zapewnia Państwu wysoki standard usług projektowych. Dzięki temu na codzień zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz domów i mieszkań w atrakcyjnych niskich cenach z pełnym zadowoleniem naszych Klientów. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne zwłaszcza w porównaniu z cennikiem architektów wnętrz z miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznać, Gdańsk.

Tanie projektowanie wnętrz jest możliwe, jeśli akceptujemy zdalnie projektowanie wnętrz online. W świecie nowoczesnych technologii i internetu łatwość projektowania na odległość stała się realna. Należy pamiętać, że cena projektu wnętrz zawsze zależy od zakresu prac jaką architekt, projektant ma wykonać. Czym większy zakres usług projektowych i zaangażowanie osoby projektującej np. projekt elektryki, hydrauliki, wymiarowania wykonawcze mebli na wymiar, tym koszt samego projektu będzie większy. Standardowa cena za projekt zaczyna się już od 59zł/m2. Zwiększając zakres usług należy liczyć się z tym, że cena osiągnie pułap 70 - 80zł za m2. Czy projektowanie wnętrz może być tanie? Oczywiście, że tak. U nas w ArteHAUS znajdą Państwo przystępne ceny zarówno na projekt kuchni, aranżacje łazienek jak i projektowanie całych domów i mieszkań. Na tej stronie poznacie Państwo odpowiedź na zapytanie projektant wnętrz cena, zarówno architekt wnętrz Katowice, Kraków, Warszawa, jak i pozostałe miejscowości - Poznań, Wrocław. ArteHAUS zaprasza do wspólnego projektowania. Jesteśmy zarejestrowanym biurem projektowym - działamy legalnie. Wygląd Twojego nowoczesnego miejsca do życia stanowi kluczową wizytówkę dla każdej osoby, która się w nim znajduje - warto o nią zadbać z nami. Prawidłowa estetyka ma związek z gustem każdej osoby indywidualnie. Naszym zadaniem jest profesjonalne zadbanie i pogodzenie obu tych wartości równocześnie.

Architekt wnętrz
Tanie projektowanie wnętrz online
Pracujemy zdalnie (online) na terenie całego kraju - nie znamy granic i ograniczeń | zapraszamy do skorzystania z projektu na próbę i bezpłatnej wyceny naszych usług | Cennik projektant Łódź, Lublin, Rzeszów | Zamów tutaj projekt z ArteHAUS już dziś! | Ankiety