Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT:

Prosimy o przesłanie na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl rzutu z góry z wymiarami projektowanego mieszkania, domu lub konkretnego pomieszczenia np. rzut łazienki, kuchni, salonu... Jeśli projektujemy wnętrze domu to proszę przesłać rzut architektoniczny parteru/piętra, natomiast jeśli projektujemy mieszkanie to rzut otrzymany od dewelopera z wymiarami mieszkania. Taki rzut można także przygotować własnoręcznie (np. na kartce i zeskanować lub narysować w Paincie, Corelu, Exelu, Planerze, CAD czy w dowolnym innym programie)

Przykłady rzutu pojedynczego pomieszczenia      ♦ Przykład rzutu parteru domu      ♦ Przykład rzutu mieszkania


W e-mailu z rzutem z góry prosimy napisać w punktach kilka Państwa wskazówek i wymagań dotyczących projektu.
Np. jakiego stylu Państwo oczekują, co musi znaleźć się w pomieszczeniu, czego na pewno nie będzie, czy Państwo mają już coś kupione / upatrzone, jaką kolorystykę Państwo preferują, czy są zrobione podłączenia elektryczne i przyłącza wod-kan, wszelkie życzenia odnośnie projektu...

Przykład e-maila ze wzkazówkami jaki chcemy otrzymać od Państwa      ♦ Kolejny przykład wzorcowego e-maila od Klienta


Potwierdzimy przyjęcie projektu do realizacji, cenę projektu oraz sprawdzimy kompletność otrzymanych materiałów. Poprosimy o wpłatę przelewem - nr konta wyślemy e-mailem. Jeśli projektujemy kilka pomieszczeń, całe mieszkanie czy dom to płatność dzielimy na etapy, płatne według postępów prac. Jeśli nie będzie postępu to nie opłacają Państwo dalej (gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa).

 

PROJEKT MOŻNA ZAKUPIĆ TAKŻE NA AUKCJI ALLEGRO


CZAS OCZEKIWANIA NA PIERWSZE PROJEKTY TO TYLKO KILKA DNI

POPRAWKI I ANIMACJA 3D WNĘTRZA SĄ BEZPŁATNE

Biuro projektowe ArteHAUS działa w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz na terenie całej Polski oraz Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław. Projektowanie online to nasza specjalność. Działamy także poprzez aukcje Allegro oraz na odległość - online. Projektujemy szybko i tanio, co stanowi atuty naszych aranżacji i wizualizacji wnętrz, łaziecek, kuchni. Nowoczesne projekty to nasze specjalność. Jeśli szukają Państwo taniego i sprawdzonego projektanta to dobrze Państwa trafili. Z AreteHaus zaprojektują Państwo kuchnię, łazienkę jak i całe mieszkanie w atrakcyjenj cenie. Możliwość negocjacji cen oraz terminów i warunków płatności. Jesteśmy elastycznie na Państwa potrzeby dotyczące aranżacji wnętrz domów i mieszkań.