Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

 

NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ):

1. Co należy nam dostarczyć, aby zacząć projektowanie?
Wszystkie informacje na ten temat dostępne są na stronie: http://www.artehaus.pl/informacje.html


2. Gdzie można zobaczyć jak wyglądają wasze projekty?
Zapraszamy na: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/galeria.html


3. Czy można zobaczyć opinie od Klientów ArteHAUS?
Zapraszamy na: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/opinie.html

 

4. Jak wyglądają animacje - panoramy 3D, które dostaję w ramach projektu wnętrz?
Zapraszamy na: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/animacje3d.html

 

5. Jakie są ceny usług dodatkowych - projekt elektryki, oświetlenia, hydrauliki, wymiarowania sufitów i mebli...?
Zapraszamy na: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/uslugidodatkowe.html

 

6. Czy w cenach podanych na Allegro/w cenniku na stronie zawarte są wymiarowania, projekty elektryki, specyfikacje?
Nie. W cenach podanych na aukcji oraz w cenniku zawarte jest zaprojektowanie wnętrz tylko w formie wizualizacji 3D (zdjęć) - bez wymiarowań i rzutów technicznych, wykonawczych. Usługi związane z wymiarowaniem, elektryką, specyfikacją i obliczaniem materiałów są dodatkowo płatne. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i przykładowymi wykonanymi usługami dodatkowymi: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/uslugidodatkowe.html

 

7. Czy poprawki są realizowane bez żadnych ograniczeń ilościowych, czasowych?
Nie ma limitu odnośnie ilości poprawek. Tylko prosimy, aby było to w granicach zdrowego rozsądku, czyli aby poprawki były przemyślane. Odnośnie ograniczenia czasowego to po 2 tygodniach od ostatnich zmian projekt uważamy za zaakceptowany i zamknięty, przenosimy go do archiwum a poprawki po tym terminie są możliwe tylko za dopłatą.

 

8. Czy zajmujecie się zmianami lokatorskimi / deweloperskimi / zmianą układu ścian?
Tak. Prosimy o przesłanie na nasze e-mail: projekty@artehaus.pl rzutu z wymiarami mieszkania/domu oraz krótkiego opisu zakresu zmian i oczekiwań w celu przygotowania wyceny. Zwykle koszt to kilkaset złotych.

 

9. Czy zajmujecie się projektami elektryki (rozmieszczenia gniazdek, oświetlenia, włączników światła)
Tak. Projekty elektryki realizowane są w formie usług dodatkowych, czyli na początek zajmujemy się projektem wnętrza, a po jego akceptacji można wykupić usługi dodatkowe, których lista, ceny oraz przykłady znajdują się tutaj: http://www.projektowaniewnetrz3d.pl/uslugidodatkowe.html

 

10. Jak dostarczyć nam materiały?
Najlepiej wysłać je do nas poprzez e-mail. Do e-maila proszę dołączyć (jako załącznik) plan arch. lub rzut z góry w dowolnej formie np. narysowany ręcznie lub w Paincie.. Państwa wymagania i wskazówki mogą być napisane jako zwykła treść emaila w punktach lub np. w pliku Worda (DOC) wraz ze zdjęciami.

 

11. "Zakupiłem projekt całego domu/mieszkania. Czy muszę wpłacać całą kwotę za projekt od razu (z góry)"?
Nie. W przypadku takich złożonych projektów (całych domów/mieszkań) możliwe są płatności w ratach. Proponujemy podział płatności na 2 lub 3 części. Np. gdy ustaliśmy podział płatności na 2 raty to w ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Klienta 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50%. Dwie raty są możliwe również przy projekcie elewacji. W przypadku projektów pojedynczych pomieszczeń wymagana jest całkowita wpłata z góry.

 

12. Czy użyte w projekcie komputerowym materiały są prawdziwe - dostępne w sklepach?
Tak, wszystkie materiały ścienne, podłogowe, wykończeniowe są prawdziwe i ogólnodostępne w całej Polsce. Przykładowo używamy i podajemy Państwu zastosowane farby (np. Dulux, Dekoral, Śnieżka, Beckers...), płytki (Paradyż, Pilch, Opoczno, Tubądzin), parkiety, panele (Kronopol, QuickStep, Barlinek...), tapety (Rasch, AS Creation....) Meble wstawiamy ogólnopolskich producentów (np. BRW, Ikea, Szynaka, Vox...) albo projektujemy na wymiar (np. meble kuchenne, szafy wnękowe).

 

13. Czy istnieje możliwość spotkania z projektantem w celu przekazania materiałów/uwag do projektu?
Projekty wykonujemy z reguły całkowicie na odległość. Jeśli są Państwo z okolic Katowic, Jaworzna, Mysłowic, Chrzanowa, Tychy... - prosimy o kontakt w sprawie spotkania (kom. 604 578 366).

 

14. Czy istnieje możliwość przyjazdu/pomiaru projektanta do Klienta np. na budowę lub w celu pomiaru?
Tylko na terenie woj. śląskiego i małopolskiego taka usługa jest możliwa i jest za dopłatą. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

 

15. W jakiej formie można nam dostarczyć plan arch.?
a) PDF
b) dowolny format graficzny (JPG, PNG...) np. Paint, Corel, Adobe...
c) zwykłe zdjęcie fotograficzne lub skan planu
d) plik CAD (.dwg)
Podsumowując w każdej dowolnej formie. Najważniejsze, aby wymiary były czytelne i widoczne.

 

16. Co zawarte jest w cenie projektu? W jakiej formie otrzymuję projekt?
W cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie całego pomieszczenia (domu/mieszkania) w formie zdjęć - wizualizacji. Projekt sporządzony jest w formie wizualizacji 3D - zdjęć JPG, które przesyłane są do Klienta na email jako załączniki. Jest to cały komplet wielu rzutów z każdej strony, a nie tylko widok na cztery ściany. Przykłady wizualizacji, jakie otrzymują Klienci widoczne są na aukcji. W cenie zawarte są również poprawki i zmiany do projektu oraz animacja 3D projektowanego pomieszczenia. Jeżeli pierwszy projekt się Państwu nie spodoba to proszę się nie obawiać, ponieważ w cenie projektu są kilkukrotne poprawki. Daje to gwarancję, że projekt zostanie poprawiony i stworzony wg Państwa życzeń.

 

17. Na jakiej zasadzie odbywają się poprawki?
Poprawki odbywają się na takiej zasadzie, że po wysłaniu do Państwa projektów otrzymujemy od Państwa listę lub opis poprawek / zmian (najlepiej w punktach) i przygotowujemy nowy pakiet wizualizacji dla Państwa. Nie ma konkretnego liczbowego limitu poprawek - w granicach zdrowego rozsądku, czyli kilka razy. Po 2 tygodniach od ostatnich zmian projekt uważamy za zaakceptowany i zamknięty, przenosimy go do archiwum a poprawki po tym terminie są możliwe już tylko za dopłatą.

 

18. Czy jest możliwość zaprojektowania sklepu, salonu fryz., pubu, dyskoteki, restauracji, lokalu usługowego czy innych pomieszczeń do działalności gospodarczej oraz w jakiej cenie ?
Tak, oczywiście. Projektowaliśmy już liczne lokale wymienione m.in. w powyższym pytaniu. Proszę o kontakt i przesłanie rzutów/zdjęć pomieszczenia w celu potwierdzenia możliwości projektowania oraz wyceny.

 

19. Czy jest możliwość aby zaprojektowani mi Państwo elewację domu?
Tak - świadczymy także usługę projektowania elewacji. Koszt profesjonalnego projektu elewacji w wielu wariantach kolorystycznych oraz naniesienie różnych elementów ozdobnych (np. bonie, obramówki okien i drzwi) wynosi 999zł. Płatność w dwóch lub trzech ratach. W cenie są również poprawki bez limitu. Więcej informacji o przebiegu prac i potrzebnych materiałach - prosimy pisać lub dzwonić.


Ceny projektowania wnętrz | projektanci wnętrz tanio | zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz w atrakcyjnych cenach | projekty kuchni | aranżacje łazienke | projektant Katowice